موشن گرافی و استاپ موشن

موشن گرافیک می تواند با فضایی گرافیکی به همراه طراحی کاراکتر ، صدا ، موسیقی و نریشن جذابیت بصری را برای تبلیغات شما بوجود آورد.

در دنیای امروز با توجه به افزایش چشمگیر سرعت تبادل اطلاعات ، استفاده از رسانه های دیجیتال برای انتقال پیام و مفاهیم به مخاطب در جهت جذب و جلب توجه او و ارائه مطالب و محصولات به وی رونق بی سابقه ای یافته. موشن گرافیک به عنوان یک ابزار بسیار قدرتمند در میان رسانه های دیجیتال و به عنوان یک متود جدید در میان انواع دیگر روش های تبلیغاتی می تواند یکی از جذاب ترین و کاربردی ترین نوع تبلیغات باشد که به شما و کسب و کارتان برای جذب مشتری های جدید و حفظ مشتریان قدیم کمک شایانی کند.

اطلاعیه خدمات چاپ
_

انواع موشن گرافیک

_

۱.اینفوگرافی: میتوان در اینفوگرافی به معرفی محصول و لوگو پرداخت
۲.استاپ موشن: در این روش میتوان ترکیبی از گرافیک و اجسام را به کار برد، و از اجسام به صورت فریم به فریم عکس تهیه شده و به صورتی چیدمان میشود که حالت انیمیشن داشته باشد که این روش امروزه روشی نوین و بسیار جذاب برای تبلیغات محسوب میشود.
۳.ویدیو موشن : تلفیقی از ویدیو یا تیزر رئال و موشن گرافیک
موشن‌ گرافیک‌ ها آن قدر پتانسیل تاثیرگذاری بر روی مخاطبان را دارند، که گاهی اوقات کاراکترهایی که از آنها در موشن گرافیک استفاده شده است بعدا تبدیل به نماد آن برند شده است.
۴.تایپو گرافی